جواز ساخت

جواز ساخت

اخذ کلیه مجوز های ساختمانی

اخذ پروانه ساختمانی اولین قدم در راه ساخت یک ساختمان به حساب می‌آید. قبل از اقدام به ساخت و ساز و احداث آپارتمان، در ابتدا باید این پروانه گرفته شود.

شرکت مهندسین مشاور پلان آکس با تکیه بر تجربه متخصصین خود، انواع مجوزهای ساختمانی را در اسرع وقت برای کارفرمایان محترم دریافت می نماید.

مهندسین مشاور طراحی معماری و طراحی سازه پلان اکس با در نظر گرفتن تعامل طراحی معماری و طراحی سازه، خدمات طراحی، نظارت و اجرا در زمینه معماری و سازه را به کارفرمایان محترم ارائه می دهد. در حوزه ساخت و ساز شهری، از مراحل گرفتن دستور نقشه، طراحی پروژه در هر چهار گرایش معماری، عمران و مکانیک و برق تا تایید نقشه های فاز 2 و کنترل مضاعف نقشه، و گرفتن جواز (صدور پروانه ساختمانی) در کنار کارفرمای محترم قرار خواهیم داشت یا به صورت راهنمایی او و یا با انجام مراحل فوق. از سایر خدمات این شرکت معماری و سازه پیمانکاری ساختمان و مشارکت در ساخت می باشد، که می تواند در قالب پیمان مدیریت، پیمانکاری با مصالح و یا بدون آن و انجام پروژه های ساختمانی به صورت EPC باشد. خدمات مهندسین مشاورپلان آکس شامل طراحی پلان، طراح نما، مدلسازی حرفه ای سه بعدی، خدمات طراحی، نظارت و اجرا در زمینه معماری و سازه را به کارفرمایان محترم ارائه می دهد..

پروژه خود را هم اکنون آغاز کنید

برای ثبت سفارش پروژه، دریافت قیمت و یا هرگونه مشاوره و سوال با ما در تماس باشید. 

اسکرول به بالا